Sašo Filipovski

Filipovski: Igralci so bili popolnoma nezbrani
nedelja, 23. december 2012 ob 19:53
Split - Košarkarji Olimpije so zelo slabo odigrali zadnjo tekmo v koledarskem letu 2012. Proti Splitu niti enkrat niso vodili. Sašo Filipovski je pogrešal energijo in zbranost.

"Zmaji" leto končali s porazom v Splitu
nedelja, 23. december 2012 ob 19:06
Split - Košarkarji Uniona Olimpije so v 15. krogu lige Aba v gosteh izgubili s Splitom s 70:78. Na ta način so prekinili niz štirih zaporednih zmag.

ABA: Olimpija klonila v Splitu
nedelja, 23. december 2012 ob 18:44
Split - Union Olimpija je po štirih zaporednih zmagah koledarsko leto 2012 zaključila s porazom v Splitu, ki je vodil celotno srečanje (78:70). Splitčani so dvoboj otvorili s serijo 6:0 in...

Napad iz ozadja se po nizu zgrešenih trojk tokrat ni izšel
nedelja, 23. december 2012 ob 18:39
Unionu Olimpiji v Ligi ABA ni uspelo zmagati petič zapored. V končnici se je sicer ponudila priložnost za preobrat, toda usoden je bil niz zgrešenih trojk in Split je zmagal z 78:70.

Košarkarji ljubljanske Union Olimpije so v 15. krogu regionalne lige ABA izgubili na gostovanju v Splitu. Četa Mladena Erjavca je zmagala s 78:70.

Filipovski: "Po zadnjih zmagah je v ekipi dobro vzdušje"
nedelja, 23. december 2012 ob 11:37
Ljubljana - Olimija želi nadaljevati svoj uspešen niz, ki zdaj šteje štiri zmage in leto 2012 zaključiti z zmago. Zadnji nasportnik bo Split, ki je v zadnjih treh krogih izgubil.

Rupnik o "super" Blažiču: Zaznamoval bo slovensko košarko
petek, 21. december 2012 ob 10:31
Ljubljana - Olimpija je pred prazničnim odmorom prestavila v višjo prestavo in prišla še do četrte zaporedne zmage. Mladi Luka Rupnik je bil navdušen nad predstavo Jake Blažiča in...